Menu

Katecheza przedmałżeńska
- malzenska.jpg
Katecheza chrzcielna

- chrzcielna.jpg

Poradnia rodzinna

- poradnia_rodzinna.jpg

Grupa Modlitwy O.Pio

- ojciec_pio.jpg

Skrzynka intencji modlitewnych

- skrzynka_modlitw.jpg

Telewizja Lumen
Akcja katolicka

- akcja_katolicka.jpg

Sakramenty św. otrzymali

Chrzest Św.

Małżeństwo

Chórek dziecięcy Duszki Boże

Chórek dziecięcy

Krąg Biblijny
- biblijny.jpg
Portal Deon.pl

- deon.png

Statystyki
Statystyki
Licznik odwiedzin:
1116050
Dzisiaj:
3
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.196.17.193

Intencje mszalne

 

      

 Sobota, 20 MAJA

 9:00 - + Henryk Manicki i zmarłych z rodziny

16.00 – CHRZEST nr 39 i 41

17:00  -

            1/ - Z okazji 1 rocznicy ŚLUBU Błażeja i Anny……

            2/ - Z okazji 82 urodzin Janiny Palacz

            3/ - Z okazji 70 urodzin Haliny Kmiecik…….- od córek z rodzinami

            4/ - + Franciszek Pawlak (16 rocznica)

            5/ - + Mirosław (13 rocznica), Janusz (20 rocznica) i zmarłych z rodziny

            6/ - + Katarzyna, Ludwik, Kazimiera Woźnych, Jan Palacz i zmarłych

                      z rodziny

            7/ - + Kazimierz Cieślak i zmarłych z rodziny Nowickich

            8/ - + Zofia Grabna (19 rocznica) i zmarłych z rodziny Grabnych

                      i Kmiecików

            9/ - + Halina Menzel – od pracowników firmy PF LOGO EXPRESS

          10/ - + Józef i Józefa Sieńkowskich, zmarłych z rodziny Sieńkowskich i

                      Prusików,  Zbigniew i Krzysztof Ściak

          11/ - + Jan Szwanke – od rodziny Tadeusza Szwanke ze Sroczewa

          12/ - + Marek Różański (20 rocznica) – od mamy, Zenon Różański – od żony…

        

 

NIEDZIELA, 21 MAJA

PY 8:00 - + Helena, Ludwik Mieloszyńscy

      9:00 - + Stanisław Pelagia Kujawińscy, Władysław Władysława Gulbinowicz

                    i zmarłych z rodziny

    10:30 - + Andrzej Gawroniak – od żony z rodziną

    12:00 - + Kazimierz, Zbigniew i zmarłych z rodziny

    15:00 –

               1/ - Patrycja i Artur 2 rocznica ŚLUBU z podziękowaniem… i prośbą o 

                     Boże błogosławieństwo…

               2/ - + Edward Wawer (14 rocznica)

               3/ - + Franciszka Skrzycka – od rodziny Ostrowskich

               4/ - + Maria Szczepaniak (1 rocznica) – od męża

               5/ - + Stanisław Bartkowiak – od córki Doroty z rodziną

               6/ - + Edward Jaskuła – od rodziny Świerblewskich

               7/ - + Jan Szwanke – od Tomka, Krystiana, Marka i Ani wychowanków

                         klas życia z bliskimi

               8/ - + Józef Marciniak – od wnuków z rodzinami

               9/ - + Andrzej Walkowiak – od sąsiadów z klatki

             10/ - + Urszula Niemier – od Ani i Michała z rodzinami

             11/ - + Teodora Skrzypińska – od córki Ali z mężem

             12/ - + Franciszek Marcinkowski – od kuzynów Wicka i Grzegorza

                         z rodzinami, rodziny Grzegorków

             13/ - + Aleksandra Łyko – od córki Marty i syna Macieja

      17:00 - + Marek Marcinkowski (1 rocznica)

 

Poniedziałek, 22 MAJA

  9:00 - + Agnieszkę – od siostry

17.00 - + Genowefa Mularczyk – od syna Grzegorza z żoną i dziećmi

 

Wtorek, 23 MAJA

  9:00 - + Kazimiera Bruczyńska – od córki Anny z rodziną

17.00 - + Stanisław Cwojdziński, Czesław Cwojdziński – od Aliny i Artura Konon

 

Środa, 24 MAJA

9:00 - + Joanna i Augustyn Płończak i zmarłych z rodziny

17.00 –

1/ - + Andrzej Bajor – od chrześniaka Przemysława

2/ - + Józef Marciniak – od rodziny Giersz

3/ - + Julian Domałeczny – od rodziny ze Śląska

4/ - + Helena Kołaczyk – od chrześniaczki z rodziną

5/ - + Ireneusz Kruszyna – od córki z mężem

6/ - + Włodzimierz Jagielski – od chrześniaka Marka z rodziną

7/ - + Kunegunda Wesołek – od Migaszewskich Ul. Glinki 9 i 11

8/ - + Edmund Tyczyński – od syna Leszka z żoną

9/ - + Franciszek Bąk – od rodziny Gierszałów

      

Czwartek, 25 MAJA

 9:00 - + Marzena Sworek

17:00 - + Jerzy Niezgoda – od sąsiadów z Wiosny Ludów 34

PY18.00 - + Gabriela Kujawa – od chrześniaka Adama z rodziną i kuzynki Barbary Urbańskiej z rodziną

                 

Piątek, 26 MAJA

 9:00 – + Janusz Latusek – od Jacka z rodziną

17:00 - + Gertruda Gałka i Teresa Ostrowska

  

Sobota, 27  MAJA

 9:00 - + Czesław Kubiak – od Krystyny i Grzegorza Mieloszyńskich, rodziny Kokocińskich i Roszyków z dziećmi

13.00 - ŚLUB

15.00 - ŚLUB

16.00 – CHRZEST

17:00  -

            1/ - + Bronisław Garasz – od córki z rodziną

            2/ - + Andrzej Kźmierczak – od Wojtka z rodziną

            3/ - + Jan Szwanke – od rodziny Kaczmarków ze Zbrudzewa

            4/ - + Czesław Armatys – od Wojtka z rodziną i rodziny Galewskich

            5/ - + Stefania, Marian, Roman Kaźmierczaków

            6/ - + Stanisław Cichocki (23 rocznica) i zmarłych z  rodziny Cichockich oraz

                      Dąbkiewiczów

            7/ - + Józef Marciniak – od syna Ryszarda z rodziną

            8/ - +  Maria Adamczak – od szwagra Stanisława z żoną i rodziną                   

            9/ - + Anna Kleczewska – od syna Marka z rodziną

      

          

NIEDZIELA, 28 MAJA

PY 8:00 - + Helena, Pelagia, Kazimierz Taciak, Czesława, Franciszek Ratajczak

      9:00 - + Elżbieta, Józef Baraniak

    10:30 - + Leokadia Żółtowska, Eugeniusz i Radosław Żółtowscy

    12:00 – +Władysław Zamrzycki (20r) i Seweryna

             1/ - Roczek Aniela Guzik i 4 lata Stasia

             2/ - Podziękowanie za przeżyte 70 lat dla Henryka z prośbą o dalsze zdrowie

                    i błogosławieństwo Boże dla Jubilata i żony                

            

    15:00 –

               1/ - Z okazji 80 urodzin Eleonory…..

               2/ - + Joanna, Gabriela, Antoni Talarczyk, Maria i Józef Karasiek

                         I zmarłych z rodziny

               3/ - + Jan Poręba (1 rocznica) – od wnuczki z rodziną

               4/ - + Krystyna Praczyk – od rodziny Dutkiewiczów

               5/ - + Stefan Kaźmierski – od wnuczki Kingi i Artura z rodzinami

               6/ - + Barbara Szelejewska (3 rocznica) – od męża

               7/ - +Janina Wojciechowska – od teściów Dudziaków

               8/ - + Józef Marciniak – od rodziny Lewandowskich i Misiornych

               9/ - + Teodora Skrzypińska – od córki Henryki z mężem

             10/ - + Zygmunt, Janusz Górka

             11/ - + Maria Wachowiak – od brata Andrzeja z rodziną

             12/ - + Teodora Posielskiego (38 rocznica) i zmarłych z rodziny – od syna

                        Romana z żoną, dziećmi i wnukami

                      + Teresa Przybylska (5 rocznica) – od córki Danki z mężem dziećmi

                        I wnukami, + Zofia Witkowska – od kuzyna Romana z żoną i dziećmi

                      + Maria Wachowiak – od Danuty i Romana Posielskich z rodziną

      17:00 - + Z okazji 10 rocznicy ŚLUBU Sławomira i Joanny

 

 

 

Ks. Mariusz Matecki
Biuro Parafialne

Wtorek: 1730 - 1900
Środa: 1000 - 1100
Piątek: 1000 - 1100

Msze Święte

NIEDZIELA:
 800     Pysząca
 900    
1030  
1200  
1500  
1700  

DNI POWSZEDNIE:
900    
1700  

ŚWIĘTA:
900    
1100  
1700
1800   Pysząca

Odeszli do Pana

- wiecznosc.jpg

Przypominamy

- nauczanie_jpii.png

Lista subskrybentów
Wyszukiwarka
Budowa kościoła

- budowa.jpg

Kronika parafialna

- kronika.jpg

Pielgrzymki

- pielgrzymki.jpg

Kalendarz
23 maja 2017
poprzedni miesiąc następny miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Adoracja Eucharystyczna

- adoracja.jpg

Portal Faustyna.pl

- faustyna.png

Kromka Słowa Bożego

- kromka.jpg